Movies
Ratings
23
August RushRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0