Movies
Ratings
43
TakenRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
Death Becomes HerRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 3.0
SteamboyRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Try to RememberRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.0