Series
Ratings
119- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.5
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 2.5
LazarusRated ★ 3.5
Wind Breaker Season 2Rated ★ 4.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.5
The Yuzuki Family's Four SonsRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kun Season 2Rated ★ 3.5