Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 4.0
Time TrapRated ★ 4.5
Riders of JusticeRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Bone TomahawkRated ★ 4.5
Death ProofRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0
MindhuntersRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.5
Logan LuckyRated ★ 4.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.5
The RaidRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
RampageRated ★ 5.0