Movies
Ratings
49
The HostRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0