Titles you rated
The HostRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0