Titles you rated
The KillersRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ParthenopeRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
The ApprenticeRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0