Titles you rated
Cool RunningsRated ★ 1.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 1.0
A Cinderella StoryRated ★ 1.0
What Women WantRated ★ 1.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
AlexanderRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Spider ForestRated ★ 1.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
Family MattersRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.0
QuickRated ★ 3.0