Titles you rated
A Royal AffairRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 5.0
Hachi-koRated ★ 5.0
HallelujahRated ★ 2.0
Air DollRated ★ 4.0
Who Am I?Rated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 1.0
The Wedding SingerRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Like a VirginRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 5.0
Fly Away HomeRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Armour of GodRated ★ 5.0