Movies
Ratings
340
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Almost FamousRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
David Bowie: The Last Five YearsRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5