Movies
Ratings
481
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 1.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5