Movies
Ratings
74
The ThievesRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5