Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0