Movies
Ratings
226
PersonaRated ★ 5.0
2046Rated ★ 3.5
First Name: CarmenRated ★ 4.5
The Third ManRated ★ 4.0
Paths of GloryRated ★ 5.0
AmourRated ★ 3.5
HiddenRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.5
Secrets & LiesRated ★ 4.5
NakedRated ★ 4.5
First ReformedRated ★ 4.5
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
Boogie NightsRated ★ 5.0
The Red ShoesRated ★ 4.5
The ConversationRated ★ 4.0
Inherent ViceRated ★ 4.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 3.5
Gosford ParkRated ★ 4.0
NostalgiaRated ★ 4.5