Movies
Ratings
111
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
SplitRated ★ 5.0
The InternshipRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0