Titles you rated
The King's DoctorRated ★ 4.0
Ruby RingRated ★ 2.0
The Snow QueenRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 2.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
Angel EyesRated ★ 2.0
H.I.TRated ★ 2.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0