Titles you rated
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 4.0
EncounterRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Third CharmRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.5
Are You Human?Rated ★ 4.5
A Poem A DayRated ★ 4.5
My Golden LifeRated ★ 4.0
A Korean OdysseyRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Man to ManRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
EntourageRated ★ 2.5