Movies
Ratings
51
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.5