Titles you rated
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 5.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0- LA ArirangRated ★ 4.5
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
- Star in My HeartRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 5.0
HotelierRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 5.0
Royal FamilyRated ★ 3.0
Honest LivingRated ★ 5.0
Six SiblingsRated ★ 5.0
Two MothersRated ★ 2.0- Flames of DesireRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Ruby RingRated ★ 4.0