Titles you rated
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
The Rookie Season 3Rated ★ 4.0
The RookieRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0