Movies
Ratings
110
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 2.5
King KongRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The IslandRated ★ 2.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0