Titles you rated
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0