Series
Ratings
52
Spring WaltzRated ★ 3.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
My Fair Princess 2Rated ★ 2.5- The Hollow CrownRated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0