Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Mr. BrooksRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5