Titles you rated
Mask GirlRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
If We Were A SeasonRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5