Titles you rated
Chicken RunRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
ClickRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5