Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
Come and SeeRated ★ 4.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0- The WindowRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0