Movies
Ratings
242
Marriage StoryRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
FyreRated ★ 3.5
SnatchRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.0
RRRRated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 2.0
Death on the NileRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5