Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0