Movies
Ratings
376 The FlyRated ★ 4.0 The FlyRated ★ 4.0
 The Conjuring 2Rated ★ 5.0 The Conjuring 2Rated ★ 5.0
 The WailingRated ★ 4.5 The WailingRated ★ 4.5
 Spirits' HomecomingRated ★ 5.0 Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
 The LobsterRated ★ 5.0 The LobsterRated ★ 5.0
 DeadpoolRated ★ 0.5 DeadpoolRated ★ 0.5
 A Violent ProsecutorRated ★ 4.5 A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
 Death of a SalesmanRated ★ 5.0 Death of a SalesmanRated ★ 5.0
 The Boy and the BeastRated ★ 4.5 The Boy and the BeastRated ★ 4.5
 The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 5.0 The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 5.0
 A Streetcar Named DesireRated ★ 4.5 A Streetcar Named DesireRated ★ 4.5
 The FallRated ★ 2.0 The FallRated ★ 2.0
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
 Fresh GuacamoleRated ★ 5.0 Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
 The MartianRated ★ 3.5 The MartianRated ★ 3.5
 No Country for Old MenRated ★ 5.0 No Country for Old MenRated ★ 5.0
 VoyagerRated ★ 3.0 VoyagerRated ★ 3.0
 Pride & PrejudiceRated ★ 4.5 Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
 The Silence of the LambsRated ★ 4.5 The Silence of the LambsRated ★ 4.5