Movies
Ratings
211
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 2.5
JawsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
RioRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5