Series
Ratings
77
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0