Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
The ApprenticeRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 5.0
Strange DarlingRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
The MarvelsRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
LEGO Star Wars Summer VacationRated ★ 3.5
XRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.5