Titles you rated
New WorldRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0