Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0