Movies
Ratings
518
Source CodeRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
The MachinistRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 5.0
Because I Love YouRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
Long Live the KingRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5