Titles you rated
National SecurityRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
TroubleRated ★ 3.5
Triple FrontierRated ★ 3.0
Super MeRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
The UnionRated ★ 2.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.0
Back in ActionRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Soldier BoyRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Kraven the HunterRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 2.0