Series
Ratings
359
BargainRated ★ 1.5
Racket BoysRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Produce 48Rated ★ 2.0
The Return of SupermanRated ★ 3.0
High School Rapper Season 3Rated ★ 3.5- 고등래퍼 2Rated ★ 5.0
High School Rapper Season 1Rated ★ 4.0
Show Me The Money 777Rated ★ 3.5
Show Me The Money Season 6Rated ★ 4.5- Show Me The Money 5Rated ★ 5.0
Show Me The Money Season 4Rated ★ 4.5
Show Me The MoneyRated ★ 4.0- Show Me The Money 2Rated ★ 3.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.0- Tears in the ArcticRated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 2.0