Series
Ratings
24
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 4.5
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5- The PeakRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0