Titles you rated
FamilyhoodRated ★ 3.5
22 Jump StreetRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
Pineapple ExpressRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5