Series
Ratings
116
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The ManipulatedRated ★ 2.5- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5- 취미는 과학Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Old Man Who Was Reincarnated as a CatRated ★ 2.5
UnicornRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
9/11: One Day in AmericaRated ★ 4.0- 한강 노벨문학상 수상 기념 앙코르 특집방송 - 문학기행Rated ★ 4.0
- DopesickRated ★ 4.0
- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0