Series
Ratings
137
Game of ThronesRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 4.0- Fork you Boss Season 1Rated ★ 4.0
- おっさんずラブ SPRated ★ 3.5
- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
- Oh, Yeojeong: SpringRated ★ 3.5
- All You Need Are Meals with HokusaiRated ★ 2.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
- Mother GamesRated ★ 4.5
- Girl’s WarRated ★ 4.0
- Magical Girl Raising ProjectRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Eating ExistenceRated ★ 4.0