Movies
Ratings
174
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0