Movies
Ratings
302
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0