Movies
Ratings
502
Seven SamuraiRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
CellRated ★ 2.5
Seed of ChuckyRated ★ 1.5
Ju-on: Black GhostRated ★ 1.0
Evil DeadRated ★ 2.5
In the Mouth of MadnessRated ★ 4.0
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 4.5
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.0
Jeepers Creepers 2Rated ★ 3.5
Night of the Living DeadRated ★ 3.0
Pitch BlackRated ★ 4.0
Jeepers CreepersRated ★ 3.5- Bride of ChuckyRated ★ 1.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.0
VirusRated ★ 3.5