Titles you rated
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
A Walk to RememberRated ★ 4.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0