Titles you rated
- BladesRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Blood Spray of Goemon IshikawaRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: Bandit FlowerRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 5.0
Sound! Euphonium Movie: Todoketai MelodyRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 2.5
DragonRated ★ 5.0
Assassination the QueenRated ★ 0.5
The Green KnightRated ★ 4.5
Ninja ScrollRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 3.0
The Kung Fu MasterRated ★ 5.0
MartyrsRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
SwordsmanRated ★ 3.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.0