Titles you rated
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Trigun StampedeRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 2.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.0