Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0