Movies
Ratings
10
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0